• Czekolada belgijska (dropsy)

Czekolada to jeden z najbardziej znanych i lubianych słodkich frykasów i ze świecą szukać osoby, która nie przepada za pysznym smakiem słodkiego kakao, powoli rozpuszczającego się w ustach. Tymczasem, jak się okazuje, delektując się tym przysmakiem, możemy przy okazji wzmocnić ciało i umysł, dostarczając sobie niezliczonych ilości ważnych wartości odżywczych, witamin i minerałów. Pod warunkiem, że w naszej kuchni znajdzie się czekolada belgijska gorzka o dużej zawartości kakao. To najlepszy sposób na zaspokojenie słodkiej zachcianki i odżywienie organizmu bez wyrzutów sumienia.

Czekolada belgijska - kwintesencja jakości i smaku


Czekolada belgijska to synonim czekolady idealnej, produkt o doskonałej konsystencji i aromatycznym, pobudzającym zmysły smaku. Belgia – czekoladowe imperium i strażnik jakości tego kakaowego cuda - od wieków słynie z produkcji wysokiej klasy słodkości. Belgijska czekolada jest jedwabista w smaku, powoli rozpuszcza się w ustach, uwalniając cały bukiet wyrafinowanych aromatów, nieco gorzka, choć jednocześnie zmysłowo delikatna. Jest to ponadto niezwykle zdrowa - ma wysoki, bo ponad 82-procentowy udział kakao w składzie. Czy można wyobrazić sobie bardziej przyjemny sposób na odprężenie, odżywienie umysłu i poprawę koncentracji? Duża porcja węglowodanów, magnezu, żelaza i potasu szybko stawia na nogi, zatem warto mieć przy sobie nieco tego cudownego przysmaku na co dzień, szczególnie w stresujących okresach życia i w trakcie wyczerpującej pracy. Sięgaj po nią zawsze wtedy, gdy ruszasz na trening, intensywny spacer i długą górską wyprawę.  


Wyjątkowe czekoladowe dropsy – gotowa przekąska i surowiec

Czekolada belgijska, jaką oferujemy, czyli produkt w postaci drobnych dropsów, to najlepszy sposób, by pyszne specjały mieć zawsze w zasięgu ręki. Niewielkie pastylki pomogą szybko stanąć na nogi po stresującym spotkaniu i męczącej pracy. Małe porcje dostarczą dokładnie tyle energii, ile potrzeba, przynosząc ukojenie i przypływ sił. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem aromatycznego kakao, czekolada belgijska gorzka w opakowaniu 500-gramowym będzie lepszym, bardziej ekonomicznym wyborem. Dla amatorów przygód kulinarnych przygotowaliśmy naprawdę duże 1- i 5-kilogramowe paczki z czekoladowymi dropsami. Wystarczy ich, by urządzić czekoladowe party z fontanną i fondue, ozdobić tort i babeczki czy wykorzystać czekoladowe pastylki do przygotowania wybornych nadzień i polew. Świetnym pomysłem będzie przygotowanie z rozpuszczonej czekolady belgijskiej pralinek i ozdobnych figurek. Takie samodzielnie stworzone czekoladki to najlepszy pomysł na wyśmienity prezent na święta, jubileusz oraz Walentynki.