• Musli klasyczne i musli bezglutenowe

Musli jest zdecydowanie najlepszym wyborem na pożywne śniadanie i przekąskę pomiędzy posiłkami w ciągu dnia. Mieszanka płatków owsianych, ekspandowanych zbóż, orzechów, nasion i suszonych owoców zapewnia dostawę większości wartości odżywczych potrzebnych do zdrowia i dobrego samopoczucia. Wychodząc naprzeciw rozmaitym gustom smakowym i potrzebom żywieniowym, opracowaliśmy kilka rodzajów musli o rozmaitym składzie. Wszystkie zostały doskonale zbilansowane - tak, by dostarczyć maksimum potrzebnych składników i zapewnić odpowiednią sytość na śniadanie oraz porcję energii na cały długi dzień.

Musli - kopalnia najwartościowszych składników diety

Musli to mieszanka niezwykła, bo zawierająca wyłącznie to, co dobre dla organizmu człowieka. Płatki i ziarna zbóż pełne łatwo przyswajalnego białka oraz złożonych węglowodanów, orzechy – źródło najlepszej jakości i doskonałej kompozycji rozmaitych kwasów tłuszczowych, roślinnych związków czynnych i przeciwutleniaczy oraz ogrom witamin i minerałów zawartych w suszonych owocach – to tylko niektóre z wartości odżywczych, jakich sobie dostarczysz, posiłkując się pożywnym śniadaniem z musli w roli głównej. Wystarczy zaledwie kilka dni diety opartej o ten produkt, by poczuć przypływ sił witalnych, zaobserwować poprawę samopoczucia, pamięci i koncentracji, poprawić trawienie i uzupełnić niedobory składników.

Wysokiej jakości, odżywcze musli Sunme w kilku odsłonach

Uwielbiasz banany z czekoladą czy może lepiej czujesz się po rozgrzewającym posiłku z jabłkami i cynamonem? Jesteś na diecie wykluczającej i jedyną opcją na śniadanie jest jaglane musli, bezglutenowa kasza czy ekspandowane ziarna zbóż pozbawionych tych uczulających białek? W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzeba, by świetnie zacząć dzień. Przygotowaliśmy zestawy wysokiej klasy musli. Pozbawionych dodatków, ulepszaczy, cukru i konserwantów dla osób, które zmagają się z nietolerancjami i tych zupełnie zdrowych. Polecamy:

  • „Musli banan – czekolada – żurawina” na bazie płatków owsianych, chrupiących chipsów bananowych, gorzkiej czekolady o bardzo wysokim, bo ponad 82-procentowym udziale kakao, z dodatkiem żurawiny i brązowych nasion siemienia lnianego;
  • „Musli orzechowo-daktylowe” o składzie: płatki owsiane, orzech ziemny, daktyle cięte, orzech pekan i nasiona chia;
  • „Musli jabłkowo-cynamonowe” z płatkami owsianymi, suszonymi kostkami jabłek, płatkami migdałowymi, siemieniem lnianym i jagodami goi, przyprószone odrobiną aromatycznego cynamonu;
  • „Musli bezglutenowe” – oparte na ekspandowanych jagłach, z orzechami pekan, białą morwą i siemieniem brązowym.