• Sunme SPORT

Pełnowartościowe posiłki dla sportowców Sunme SPORT – zastrzyk energii po wysiłku

Każdy miłośnik sportu wie, jak ogromną rolę w budowaniu kondycji i kształtowaniu sylwetki ma odpowiednia dieta. Szczególnie ważne jest, aby zapewnić swojemu ciału dawkę odpowiednich składników odżywczych zaraz po intensywnym treningu. Z myślą o aktywnych osobach szukających sposobu na dostarczenie organizmowi białka, tłuszczu i węglowodanów w najlepszych proporcjach powstały pełnowartościowe posiłki Sunme SPORT – sportfood o doskonałych właściwościach i smaku.

Sunme SPORT – pełnowartościowe posiłki zamiast odżywek

Intensywny wysiłek prowadzi do wystąpienia katabolizmu, czyli rozpadu białek ustrojowych, oraz uszczuplenia zapasów glikogenu mięśniowego. Aby przywrócić ciału równowagę, po wyczerpującej sesji treningowej należy sięgnąć po zbilansowaną przekąskę. Sunme SPORT to sportowy zamiennik zdrowego posiłku. Zdrowa jaglanka sportowa jest doskonałym źródłem łatwo przyswajalnego białka, błonnika, węglowodanów. Jaglanka Sunme SPORT w naturalny sposób pomaga odzyskać energię, wspomaga procesy naprawcze uszkodzonych tkanek podczas treningu oraz wspiera budowanie nowych włókien mięśniowych.

Bazą pełnowartościowych posiłków jest bezglutenowa kasza jaglana ekspandowana będąca cennym źródłem węglowodanów, witamin z grupy B, witaminy E, miedzi, żelaza i krzemu. Poddawana specjalnej obróbce kasza nie musi być gotowana. Gotowe do spożycia nasiona wyróżniają się kruchą i chrupką konsystencją oraz ciekawymi walorami smakowymi. Ponadto, oferowane produkty z kategorii sportfood są niskokaloryczne (porcja zawiera jedynie 300 kcal).

Zdrowa, pełnowartościowa przekąska, którą zjesz z przyjemnością!

Pożegnaj nieapetyczne koktajle z chemicznym posmakiem. Pełnowartościowy posiłek jaglany stworzony przez Sunme jest nie tylko zdrowy, ale również smaczny. Możesz wybierać spośród trzech atrakcyjnych wariantów:

Przyjemna konsystencja, bogactwo smacznych dodatków i wygodna forma… Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na wzmocnienie się po wyczerpującym treningu?

Zdrowa, pełnowartościowa przekąska nie tylko dla sportowców

Jaglanka Sunme SPORT polecana jest nie tylko aktywnym osobom szukającym alternatywy dla koktajli i batonów jedzonych po treningu. Produkt doskonale sprawdzi się w roli smacznej przekąski spożywanej między posiłkami lub zamiast niego. Zdrowa, pełnowartościowa przekąska zamknięta jest w opakowaniu, które zmieści się w plecaku czy torbie. Przygotowanie pysznego, zdrowego posiłku jest proste i zajmuje jedynie chwilę. Mieszankę kaszy i ulubionych dodatków należy jedynie zalać zimną lub ciepłą wodą, napojem roślinnym, mlekiem albo jogurtem. Możesz mieć pewność, że nasza jaglanka będzie rozpieszczać kubki smakowe i na długo zaspokoi głód.