Dzień powrotu do szkoły zbliża się wielkimi krokami. Właśnie z tej okazji w SunMe przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy prezent! Zamów i odbierz praktyczny plan lekcji, który pozwoli Ci zaplanować nowy rok szkolny. Jakie przekąski zabrać ze sobą do szkoły? Wybierz nasze orzechy w sam raz na raz, które z łatwością zapakujesz do szkolnego plecaka.

Back to School - zamów i odbierz prezent

Przedstawiamy naszą akcję promocyjną Back to School, w ramach której do każdego zamówienia otrzymasz od nas darmowy plan lekcji. Zamów produkty SunMe, a my pomożemy Ci lepiej przygotować się do nowego roku szkolnego. Wykorzystaj nasz plan lekcji, by jak najlepiej  zaplanować swój czas w szkole i rozpisać najważniejsze zadania. Wierzymy, że nasz upominek będzie dla Ciebie wsparciem podczas przygotowań do nowego roku szkolnego.

Zdrowe przekąski do szkoły

Już czas pomyśleć o tym, jakie pyszne i pożywne przekąski towarzyszyć Ci będą w tych pierwszych dniach powrotu do szkoły. Czy wiesz, że ten moment może być dla Twojego organizmu prawdziwym wyzwaniem? Warto już teraz zadbać o odpowiednią organizację i skupienie, które mogą być Twoim sprzymierzeńcem w tym trudnym czasie. Czy wiesz, czym powinny wyróżniać się przekąski do szkoły?

  • Przekąski powinny być zdrowe i obfitujące w składniki odżywcze. Istotne jest dostarczanie organizmowi energii oraz substancji, które wspierają koncentrację i wydajność. Spróbuj mieszanki studenckiej w kubeczku, pełnej cennych składników odżywczych, które pozwolą Ci utrzymać formę i skupienie podczas lekcji.
  • Smakołyki powinny mieć odpowiednie opakowanie, które pozwoli Ci schować je do plecaka bez obaw, że się potłuką lub rozsypią. Orzechy ziemne zapakowane w wygodny kubeczek są łatwe w przechowywaniu, a przy okazji możesz bez trudu podzielić się nimi z kolegami.
  • Lekkie przekąski to must-have, szczególnie kiedy w plecaku znajdują się ciężkie książki i zeszyty. Wypróbuj prażone migdały w kubeczku, które ważą tylko nieco więcej niż 100g!
  • Przysmaki powinny być zapakowane w taki sposób, by ułatwić zabranie do szkoły pojedynczej porcji. Większe opakowania mogą prowadzić do wysuszenia jedzenia, a czasami mogą sprawić, że w szkole zjesz za dużo i poczujesz się bardziej zmęczony/a. Możesz się skusić na pyszne solone pistacje, wygodnie zapakowane w kubeczku – idealnym dla jednej osoby lub do podzielenia się ze znajomymi.

Pozytywny wpływ orzechów na nasz mózg

Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej, powrót do szkolnej rzeczywistości może stanowić wyzwanie dla naszego umysłu. Intensywne myślenie, skupienie na naukowych treściach i zapamiętywanie informacji wymagają nie tylko chęci, ale również odpowiednich warunków i wsparcia. Przecież każdy z nas zna to uczucie – pierwsze dni w szkole to czas, w którym mózg musi znów zmierzyć się z wymagającym wysiłkiem po okresie relaksu i beztroski.

W tym kontekście orzechy odgrywają szczególną rolę jako skarbnica korzyści dla naszego umysłu. Odkrycie, że małe, naturalne źródła energii mogą mieć tak znaczący wpływ na naszą zdolność myślenia, uczenia się i zapamiętywania, staje się obszarem fascynujących badań. Przyjrzymy się głębiej pozytywnemu wpływowi orzechów na nasz mózg:

  1. Poprawa koncentracji: Dzięki orzechom zawierającym kwasy tłuszczowe omega-3, uczniowie mogą lepiej skupić się na zadaniach szkolnych, takich jak rozwiązywanie matematycznych problemów.
  2. Wzmacnianie pamięci: Regularne spożywanie orzechów, bogatych w przeciwutleniacze, może pomóc uczniom w zapamiętywaniu ważnych dat, wzorów i treści z lekcji.
  3. Zwiększenie energii: Jedzenie orzechów przed zajęciami może zapewnić stały poziom energii przez cały dzień, co pomoże uczniom skupić się na lekcjach bez uczucia zmęczenia.
  4. Poprawa nastroju: Witamina E obecna w orzechach może pomóc w redukcji stresu i poprawie nastroju uczniów, co jest szczególnie ważne podczas przygotowywania się do egzaminów.
  5. Wspieranie rozwoju mózgu: Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w orzechach mogą przyczynić się do zdrowego rozwoju mózgu, co może wpłynąć na poprawę zdolności logicznego myślenia.
  6. Wspomaganie układu nerwowego: Składniki orzechów, takie jak witamina B6, mogą wpłynąć na zdrowie układu nerwowego, co przełoży się na większą skuteczność w przyswajaniu wiedzy.

Orzechy i bakalie w sam raz na raz

Orzechy i bakalie są ważnymi składnikami naszej diety, który warto wprowadzić, jeśli chcemy wspomóc pracę naszego mózgu. Specjalnie z myślą o uczniach, którzy wracają do szkoły przygotowaliśmy naszą nową kategorię orzechów w sam na raz. Sprzedawane w wygodnych kubeczkach, zapewniają niewielką porcję kalorii wypakowaną po brzegi cennymi składnikami odżywczymi! Zabierając ten przysmak ze sobą do szkoły z łatwością podzielisz się nim z kolegami. Opakowanie umożliwia też wygodne zamknięcie, jeśli w trakcie jedzenia zaskoczy Cię szkolny dzwonek wzywający na lekcję.

Orzechy w sam raz na raz to propozycja SunMe, która sprosta wymaganiom zabieganym uczniom, którzy chcą mieć pewność, że ich dieta jest zdrowa i pełna cennych składników odżywczych. Wypróbuj polecane przez nas prażone pistacje, orzechy nerkowca, mieszankę studencką i wiele innych kompozycji, które oczarują Cię smakiem, prostotą i praktycznym opakowaniem.