• Organic sklep z żywnością BIO - siemię lniane złote/brązowe

Nasz sklep z żywnością organic oferuje szereg wysokiej klasy produktów ekologicznych. W Sunme znajdziesz wolne od sztucznych dodatków i polepszaczy, GMO i antybiotyków artykuły, które pochodzą z wyselekcjonowanych terenów i upraw bez użycia nawozów chemicznych, pestycydów i wzrastają z dala od żywności produkowanej konwencjonalnymi metodami. Ścisłe normy jakościowe, jakich przestrzegamy, sprawiają, że nasze produkty spełniają najwyższe wymagania, są całkowicie bezpieczne i powstają z dbałością o środowisko oraz dobrostan naturalnych ekosystemów. 

W ofercie sklepu Sunme Organic znajdziesz produkty o najwyższej zawartości wartości odżywczych, witamin i minerałów, takie jak:

  • kaszę jaglaną bio – bogactwo białek i witamin z grupy B,

  • kaszę gryczaną niepaloną bio – zwaną „królową kasz” z uwagi na niezwykłą wartość żywieniową,

  • sezam bio – pełen magnezu i obniżających poziom cholesterolu fitosteroli,

  • pestki dyni bio – uzbrojone w przeciwpasożytniczą kukurbitacynę,

  • siemię lniane złote i brązowe bio – poprawiające trawienie i łagodzące niestrawności, 

  • łuskane ziarna słonecznika bio – istotne źródło witaminy młodości – wit. E.

Brak produktów do wyświetlenia

Sklep z żywnością organic – szybko, sprawnie, bezpiecznie

Sunme to nie tylko świetna jakość produktów i opakowań, lecz także przyjemność zakupów on-line i niezwykle krótki czas realizacji zamówień. Po zakupie wybranego towaru możesz spodziewać się, że wyślemy go do Ciebie już w ciągu 24 godzin. Co oznacza, że niebawem będziesz mógł cieszyć się absolutnie nową jakością posiłków w swojej kuchni. W zależności od potrzeb wybieraj małe opakowania (idealne na spacer, do szkoły, pracy i na siłownię) bądź duże, ekonomiczne paczki, jeśli uwielbiasz wysokiej jakości jedzenie i gotujesz dla rodziny i przyjaciół. Kupując w naszym sklepie, możesz liczyć na zawsze świeży towar, odpowiednio zapakowany i z możliwie długą datą przydatności do spożycia. Ponieważ nie konserwujemy produktów, po otwarciu opakowania warto większość żywności przechowywać w lodówce, szczególnie w przypadku produktów o wysokiej zawartości tłuszczu, takich jak ziarna, pestki czy orzechy.